Wynajem sali weselnej

Interesuje Cię sala weselna w Nowym Mieście nad Wartą? Wybierz salę w restauracji Tawerna Czarny Bocian – zwłaszcza, jeśli pochodzisz z miast takich jak Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem czy Września. Oferujemy dwie sale weselne we wnętrzu lokalu i dodatkowe miejsca na zewnątrz – warto wykorzystać tę możliwość w letnim sezonie weselnym. Nasza restauracja zajmuje się kompleksową organizacją wesel, dlatego oprócz sali zapewnimy też dostosowane menu i dekorację.

Sala weselna nad Wartą

Zastanawiasz się co zrobić – poszukać dom weselny w Wielkopolsce czy zabrać gości do restauracji nad rzeką? Restauracja Tawerna Czarny Bocian udostępnia dwie eleganckie sale, które doskonale sprawdzają się jako sale weselne. Jedna z nich przeznaczona jest dla 40 gości, a druga  dla 70. Wystrój wnętrza każdej z sal przygotowywany jest w oparciu o sugestie, opinie i życzenia Młodej Pary. Na sali mogą znaleźć się kolory i formy dekoracji, które są wybrane wyłącznie przez narzeczonych – nie narzucamy żadnych schematycznych rozwiązań. Pod względem budowania stylu wnętrza dom weselny ma bardziej ograniczone możliwości. 

Lokal nad rzeką – dodatkowe atrakcje 

Salę można połączyć z zewnętrznym terenem, na którym przygotowano miejsca dla ok. 30 osób. Na dworze jest też możliwość skorzystania z grilla, ogniska czy placu zabaw dla dzieci. Dodatkowe atrakcje i udogodnienia dla gości można skonsultować z pracownikami naszego zespołu. Nasza restauracja mieści się nad Wartą, co sprzyja romantycznej atmosferze, odpoczynkowi pomiędzy tańcami, dotlenieniu i pięknym, pamiątkowym zdjęciom w plenerze. Sale weselne w Tawernie Czarny Bocian wynajmują szczególnie mieszkańcy takich miejscowości jak: Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Września, Chocicza, Dominowo, Dolsk, Jaraczewo, Krzykosy, Książ Wielkopolski, Miłosław, Orzechowo, Pyzdry, Zaniemyśl oraz Żerków. 

Kompleksowa organizacja wesela 

Wynajem dobrej sali weselnej pod Poznaniem to tylko jeden z elementów udanego wesela. Nie musisz decydować się na dom weselny w Jarocinie albo pałac w Kobylnikach. Restauracja Tawerna Czarny Bocian nad Wartą zajmuje się przygotowaniem wesela od A do Z – znajdziesz u nas również ciekawe menu i inspirujące dekoracje. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Adres

ul. Poznańska 42C, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Telefon

+48 612 870 340 / +48 533 258 674 KAJAKI +48 667 054 764

Email

krawiec@birex.net

Godziny otwarcia

12:00 - 20:00 od wtorku do niedzieli

Rezerwacja

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.