Organizacja wesela

Kompleksowa organizacja wesela w Wielkopolsce powierzona Tawernie Czarny Bocian to inwestycja w niezapomniane wydarzenie. Wyróżnia nas urokliwa lokalizacja i położenie nad rzeką Wartą. Zarówno Para Młoda, jak i ich goście spędzają na terenie naszej restauracji wyjątkowy czas w miłej atmosferze. Z usług restauracji koszystają nie tylko osoby mieszkające w Nowym Mieście nad Wartą, ale też m.in. mieszkańcy takich miejscowości jak: Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Września

Sala weselna nad rzeką

Organizacja wesela pod Poznaniem w naszej restauracji to zasmakowanie Wielkopolskiej tradycji w nowoczesnym ujęciu. Udostępniamy dwie sale weselne. Jedna pomieści 40, druga 70 osób. Sale mogą być przedzielone parawanem i połączone z zewnętrznym terenem przed restauracją – możemy wygospodarować tam 30 miejsc. Oferujemy dodatkowe atrakcje i udogodnienia takie jak np. wydzielone miejsce na grilla i ognisko, a także plac zabaw dla dzieci. Organizacja wesela i dekoracja sali odbywa się zawsze przy konsultacji z zamawiającymi – jeśli masz własne pomysły i wizje wystroju, możesz zgłosić je naszemu zespołowi. 

Menu weselne

Każde menu dopasowujemy do okoliczności, więc i catering weselny jest charakterystyczny dla tego typu wydarzeń. Dostosowujemy nie tylko potrawy, ale też wielkość porcji. Łączymy tradycyjne, lokalne smaki z tym, co nowoczesne. W ten sposób powstają oryginalne, wyjątkowe i inspirujące dania, które są ważnym elementem każdej imprezy weselnej. Wiele z nich powstaje w oparciu o korzystanie z sezonowych warzyw i owoców. 

Organizacja wesela w Wielkopolsce

Nowe Miasto nad Wartą to idealne miejsce na organizację wesela. Każdy może je spełnić, a lokalizacja pod Poznaniem sprzyja szczególnie mieszkańcom Wielkopolski z takich miast takich jak: Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Września, Chocicza, Dominowo, Dolsk, Jaraczewo, Krzykosy, Książ Wielkopolski, Miłosław, Orzechowo, Pyzdry, Zaniemyśl oraz Żerków. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Adres

ul. Poznańska 42C, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Telefon

+48 612 870 340 / +48 533 258 674 KAJAKI +48 667 054 764

Email

krawiec@birex.net

Godziny otwarcia

12:00 - 20:00 od wtorku do niedzieli

Rezerwacja

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.