Wesela

Wesele w Nowej Wsi nad Wartą? Urokliwa lokalizacja przyciąga uwagę osób z wielu regionów Wielkopolski! Restauracja Tawerna Czarny Bocian zapewnia profesjonalną organizację wesela – od wspaniałego wystroju sali po doskonały catering. Odwiedzają nas mieszkańcy takich miast jak na przykład: Poznań, Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem i Września. Zabawa nad rzeką Wartą może być najważniejszą zabawą w Twoim życiu! Dzięki doskonałej lokalizacji i kompleksowej obsłudze dostarczy z pewnością niezapomnianych wrażeń

Sala weselna

Restauracja Tawerna Czarny Bocian oferuje dwie sale weselne – jedna na 40, a druga na 70 gości. Istnieje możliwość połączenia sali z zewnętrznym terenem, gdzie przygotowano jeszcze 30 miejsc. Znajdują się tam atrakcje takie jak np. duży grill, miejsce na ognisko i plac zabaw dla dzieci. Sala weselna to też miejsce, w którym pod okiem organizatorów, warto realizować własne pomysły. Kreatywne i spersonalizowane podejście do dekoracji sali jest u nas zawsze mile widziane. Przyjęcia weselne swoją atmosferę zawdzięczają przecież m.in.wystrojowi sali według autorskiej koncepcji młodej pary!

Catering na wesele 

W naszej restauracji zawsze dostosowujemy menu do okoliczności. I to nie tylko pod względem charakteru wydarzenia, ale też pod względem wielkości porcji. Menu weselne w Wielkopolsce jest połączeniem tradycyjnych smaków (pamiętanych z dzieciństwa) z nowoczesnością i inicjatywami naszych kucharzy. Nasz catering weselny obejmuje dania główne, zupy, sałatki, desery, zakąski i przekąski. Opieramy się też na potrawach tworzonych w oparciu o sezonowe warzywa i owoce. Catering weselny zawsze podlega konsultacji i pomysłom zamawiających. 

Wesele nad rzeką w Wielkopolsce 

Wesele w plenerze jest marzeniem wielu osób, a zdecydowanie się na lokalizację nad rzeką w Wielkopolsce może być jego spełnieniem. Nasze regionalne specjały i atrakcyjne okoliczności przyrody przyciągają uwagę mieszkańców miejscowości takich jak: Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Września, Chocicza, Dominowo, Dolsk, Jaraczewo, Krzykosy, Książ Wielkopolski, Miłosław, Orzechowo, Pyzdry, Zaniemyśl, Żerków. Inspirujący teren przed salą weselną umożliwia gościom odpoczynek, spacer oraz ciekawe tło dla wielu zdjęć i filmow. Czarujące okolice naszej Tawerny budują romantyczną i sielankową aurę jednocześnie. 

Kontakt

Adres

ul. Poznańska 42C, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Telefon

+48 612 870 340 / +48 533 258 674 KAJAKI +48 667 054 764

Email

krawiec@birex.net

Godziny otwarcia

12:00 - 20:00 od wtorku do niedzieli

Rezerwacja

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.