Warsztaty kulinarne dla dzieci

Chcesz, żeby warsztaty kulinarne w Wielkopolsce zachęciły Twoje dzieci do zainteresowania się gotowaniem? Restauracja Tawerna Czarny Bocian organizuje zajęcia, które są dostosowane do wieku. Mogą zrodzić w dzieciach prawdziwą pasję odkrywania tajemnic kulinarnych – zwłaszcza z naszego regionu. Eventy kierujemy do wszystkich mieszkańców województwa wielkopolskiego, w tym okolicznych miast takich jak na przykład: Poznań, Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem.

Warsztaty kulinarne dla dzieci w Wielkopolsce

Tawerna Czarny Bocian znajduje się w Nowym Mieście nad Wartą. Przygotowujemy w niej warsztaty z gotowania dla dzieci, które zawsze odbywają się pod okiem wykwalifikowanego kucharza. Nasi prowadzący mają mnóstwo energii, humor i empatyczne podejście do współpracy z młodymi kucharzami –  także tych w wieku przedszkolnym. Kurs kulinarny skierowany jest także do starszej młodzieży szkolnej. Zapraszamy przede wszystkim osoby z miejscowości: Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Września, Chocicza, Dominowo, Dolsk, Jaraczewo, Krzykosy, Książ Wielkopolski, Miłosław, Orzechowo, Pyzdry, Zaniemyśl oraz Żerków. 

Tawerna Czarny Bocian nad Wartą

Nauka gotowania dla dzieci w restauracji jest często połączona z eventami – np. organizacją urodzin lub chrzcin. Podczas warsztatów dzieci będące gośćmi mogą np. samodzielnie udekorować tort, upiec ciastka lub udekorować stół. Dla wielu maluchów to okazja do dobrej zabawy, integracji i jednocześnie złapania bakcyla kulinarnego! Kurs gotowania dla dzieci w prawdziwej restauracji będzie dla wielu osób przygodą, o której z zapałem opowiedzą koleżankom i kolegom z klasy. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze wszystkimi szczegółami naszej oferty. W restauracji Tawerna Czarny Bocian nad Wartą organizujemy również warsztaty kulinarne dla dorosłych. 

Kontakt

Adres

ul. Poznańska 42C, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Telefon

+48 612 870 340 / +48 533 258 674 KAJAKI +48 667 054 764

Email

krawiec@birex.net

Godziny otwarcia

12:00 - 20:00 od wtorku do niedzieli

Rezerwacja

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.