Warsztaty kulinarne dla dorosłych

Chcesz podszkolić swoje umiejętności gotowania? Wybierz się na warsztaty kulinarne dla dorosłych w Wielkopolsce. Zapraszamy wszystkie osoby z miejscowości takich jak na przykład: Poznań, Jarocin, Środa Wielkopolska i Śrem. Mamy korzystne sceny, niestandardowe i elastyczne scenariusze, doskonałą lokalizację i przede wszystkim – wykwalifikowanych kucharzy prowadzących! Organizujemy również warsztaty kulinarne dla firm – prowadzone są w formie integracyjnej imprezy. Takie okoliczności sprzyjają dobrej zabawie i podjęciu wspólnych działań. 

Warsztaty kulinarne dla dorosłych w Nowym Mieście nad Wartą

Co cechuje zajęcia kulinarne dla dorosłych przygotowywane przez naszą restaurację? Z jednej strony prezentujemy i uczymy przyrządzania regionalnych smaków, z drugiej podajemy je w nowoczesny, inspirujący sposób. Nie dysponujemy jednym, stałym scenariuszem, ale wszystko dostosowujemy do okoliczności oraz liczby uczestników. Warsztaty kulinarne dla firm mogą więc przebiegać według bardzo różnych pomysłów. Jesteśmy otwarci na kreatywne podejście do tworzenia potraw, a atmosfera w naszej restauracji jest bardzo ciepła i rodzinna. 

Restauracja nad rzeką Wartą 

Restauracja Tawerna Czarny Bocian zlokalizowana jest nad Wartą  w urokliwej okolicy, która przyciąga uwagę mieszkańców całego województwa wielkopolskiego. Naszymi gośćmi są często nie tylko osoby zasiedlające Nowe Miasto, ale też mieszkańcy sąsiednich miast, takich jak: Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Września, Chocicza, Dominowo, Dolsk, Jaraczewo, Krzykosy, Książ Wielkopolski, Miłosław, Orzechowo, Pyzdry, Zaniemyśl oraz Żerków. Wśród usług mamy też warsztaty kulinarne dla dzieci i młodzieży – zarówno przedszkolaków, jak i uczniów szkół podstawowych. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami dostępnej oferty! 

Kontakt

Adres

ul. Poznańska 42C, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Telefon

+48 612 870 340 / +48 533 258 674 KAJAKI +48 667 054 764

Email

krawiec@birex.net

Godziny otwarcia

12:00 - 20:00 od wtorku do niedzieli

Rezerwacja

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.