Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne w Wielkopolsce organizowane przez Tawernę Czarny Bocian to podróż po regionalnych smakach i zapachach. Zajęcia kulinarne tworzone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych uczą i rozwijają wyobraźnię kulinarną. Każdy kurs gotowania dla początkujących to wyjątkowa szansa na złapanie bakcyla – niewielu uczestnikom udaje się temu przeciwstawić! Nasze eventy kulinarne cieszą się coraz większą popularnością i przyciągają gości z różnych regionów województwa – przyjeżdżają do nas na przykład mieszkańcy miast takich jak: Poznań, Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem. Wyróżnia nas atrakcyjna cena i elastyczność scenariuszów! 

Warsztaty kulinarne dla dzieci

Przygotowujemy szkolenia kulinarne dla dzieci, które mają okazję pracować pod okiem najlepszego kucharza z naszego zespołu. Poza dużymi umiejętnościami ma on też doskonałe podejście do dzieci – z dobrym humorem i empatią przeprowadzi je przez tajemnice gotowania, które być może stanie się ich największą pasją! Kurs kulinarny dla dzieci skierowany jest już nawet do najmłodszych kucharzy w wieku przedszkolnym. Proponujemy również zajęcia dla uczniów ze szkół podstawowych oraz starszej młodzieży.

Warsztaty kulinarne dla dorosłych

Jesteś zainteresowany warsztatami kulinarnymi dla dorosłych? Szukasz fajnego miejsca pod Poznaniem? Zapraszamy wszystkich, którzy są ciekawi zupełnie nowych, niestandardowych smaków. Szkolenia kulinarne dla dorosłych prowadzone są w formie imprez integracyjnych i dostosowujemy je do ilości zapisanych uczestników. Nie ma jednego, stałego scenariusza, ale dzięki różnym inspiracjom i pomysłom naszego zespołu, warsztaty mogą przebiegać według wielu koncepcji

Uroczystość okolicznościowa połączona z warsztatami 

Nasza restauracja Tawerna Czarny Bocian w Nowym Mieście nad Wartą to też przestrzeń dla tematycznych imprez i okolicznościowych spotkań, w których warsztaty gotowania są dodatkową atrakcją. Organizujesz urodziny dla swojego dziecka? Kurs gotowania w trakcie wydarzenia będzie naprawdę świetną zabawą. Niech zaproszone dzieci wspólnie udekorują urodzinowy tort, upieką ciastka i nakryją do stołu – oczywiście z pomocą wykwalifikowanego kucharza!

Szkolenia kulinarne – Nowe Miasto nad Wartą!

Na nasze eventy kulinarne zapraszamy szczególnie mieszkańców Wielkopolski! Czekamy na osoby z miast takich jak: Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Września, Chocicza, Dominowo, Dolsk, Jaraczewo, Krzykosy, Książ Wielkopolski, Miłosław, Orzechowo, Pyzdry, Zaniemyśl i Żerków. Atrakcyjne okolice Tawerny i położenie nad rzeką sprzyjają fantastycznej atmosferze i częstym powrotom po nowe doświadczenia kulinarne. 

Kontakt

Adres

ul. Poznańska 42C, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Telefon

+48 612 870 340 / +48 533 258 674 KAJAKI +48 667 054 764

Email

krawiec@birex.net

Godziny otwarcia

12:00 - 20:00 od wtorku do niedzieli

Rezerwacja

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.