Urodziny

Mieszkasz pod Jarocinem lub Środą Wielkopolską i szukasz dobrego lokalu na urodziny? 40 lub 70-osobowa sala na urodziny w Nowym Mieście nad Wartą to najlepsze miejsce dla Ciebie. Znajdziesz je w restauracji Tawerna Czarny Bocian, która słynie z kompleksowej organizacji wielu różnych przyjęć. Nasz lokal na urodziny jest elegancki, nowoczesny i bardzo komfortowy, ale jego szczegółowa aranżacja konsultowana jest zawsze z zamawiającym gościem. Dzięki temu każde urodziny są niepowtarzalne i trafiają w gust solenizanta. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. 

Organizacja urodzin w restauracji nad rzeką

Jesteśmy dla Ciebie niezależnie od tego czy chcesz zorganizować roczek dziecka, świętować swoją osiemnastkę czy przygotować przyjęcie-niespodziankę na 50. rocznicę urodzin kogoś z rodziny. Restauracja nad Wartą posiada dwie sale, które są dekorowane po wcześniejszej konsultacji. Zaletą naszego lokalu jest też rozbudowany teren zewnętrzny funkcjonujący w sezonie wiosenno-letnim. Możemy przygotować tam dodatkowe miejsce dla 30 osób, udostępnić grill i plac zabaw dla dzieci. 

Menu na urodziny 

Atutem obchodzenia urodzin w restauracji jest również dostęp do obfitego, pełnowartościowego menu, za którym stoją wybitni kucharze. Catering obejmuje różne typy potraw: mięsa, zupy, przekąski, sałatki, desery. To dlatego Tawerna Czarny Bocian budzi zainteresowanie u miłośników tradycyjnej kuchni pochodzących z miast takich jak na przykład: Poznań, Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Września, Chocicza, Dominowo, Dolsk, Jaraczewo, Krzykosy, Książ Wielkopolski, Miłosław, Orzechowo, Pyzdry, Zaniemyśl oraz Żerków. Wielkopolskie specjały podajemy w nowoczesny sposób, co inspiruje nie tylko dorosłych, ale nawet dzieci czy młodzież. 

Restauracja na wiele okoliczności 

Nasza sala na urodziny może być też przystosowana do okazji takich jak: imieniny, chrzciny, wesela, Komunie, stypy, wigilie i eventy firmowe. Organizacja przyjęć okolicznościowych to nasza specjalność. Cenimy pyszne jedzenie, elegancką przestrzeń, ciepłą i rodzinną atmosferę oraz urokliwe okolice. Tawerna Czarny Bocian łączy w sobie to wszystko. Jeśli mieszkasz w miastach takich jak np. Poznań, Jarocin, Środa Wielkopolska czy Śrem, to odwiedź nas i zorganizuj najlepsze urodziny w historii życia – Twojego lub Twoich gości!

Kontakt

Adres

ul. Poznańska 42C, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Telefon

+48 612 870 340 / +48 533 258 674 KAJAKI +48 667 054 764

Email

krawiec@birex.net

Godziny otwarcia

12:00 - 20:00 od wtorku do niedzieli

Rezerwacja

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.