Stypy i konsolacje

Następujące po pogrzebie posiłki dla najbliższej rodziny i przyjaciół zmarłego mają w polskiej kulturze swoją tradycję. Stypy w Nowym Mieście nad Wartą organizujemy w urokliwie położonej restauracji Tawerna Czarny Bocian. Takie spotkania wiążą się m.in. z uczczeniem zmarłego, ale też okazaniem gościnności. Na pogrzeby przyjeżdżają osoby z różnych zakątków kraju – ich droga jest często długa i męcząca. Organizowanie styp przez zespół naszej restauracji odbywa się zawsze przy pełnym poszanowaniu charakteru wydarzenia. Sala na stypę, podobnie jak menu, jest przygotowana w oparciu o konsultację zamawiających gości. Do restauracji w Nowym Mieście zapraszamy także mieszkańców takich miejscowości jak na przykład: Poznań, Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem.

Stypy w eleganckim lokalu

Nasza restauracja nad Wartą zajmuje się kompleksowym przygotowaniem wielu wydarzeń okolicznościowych – w tym także styp. Sala na stypę dostępna jest w dwóch wariantach: na 40 i na 70 osób. Zachowując współczucie i dyskrecję, zaproponujemy wystrój i ustawienie stołów. W ciepłych miesiącach możliwe jest też zajęcie 30 miejsc na dworze i połączenie ich z przestrzenią wewnętrzną. 

Organizacja stypy – catering

Każda organizacja przyjęć okolicznościowych obejmuje starannie dopasowane menu. My posiadamy szeroką ofertą potraw – w tym zup, mięs, sałatek, przekąsek i deserów. Ze względu na to, że bazujemy na tradycyjnych, regionalnych smakach Wielkopolski, przyciągamy uwagę osób z różnych stron tego województwa. Restauracja ulokowana pod Jarocinem i Środą Wielkopolską, cieszy się też zainteresowaniem osób z miast takich jak: Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Września, Chocicza, Dominowo, Dolsk, Jaraczewo, Krzykosy, Książ Wielkopolski, Miłosław, Orzechowo, Pyzdry, Zaniemyśl i Żerków. Nasze dania mają też wiele inspirujących i nowoczesnych wariacji, które temu, co znane i lubiane, nadają jeszcze lepszy smak i wygląd. Każda konsolacja to czas, który wymaga również doskonałej obsługi kelnerskiej – w naszej restauracji możesz liczyć na bardzo dobry, wykwalifikowany zespół. 

Lokal nad rzeką Wartą – oferta 

Stypy w Nowym Mieście nad Wartą to wydarzenia, które umożliwiają spotkanie najbliższych sobie osób i wzajemne pocieszenie po uroczystościach pogrzebowych. Organizując konsolacje, dbamy o jak najlepszą, spokojną atmosferę, zadowolenie gości i ich komfort. Poza stypą organizujemy też inne okolicznościowe imprezy – w tym na przykład: chrzciny, Komunie, wigilie firmowe i konferencje. Ulokowanie restauracji pod Jarocinem i Środą Wielkopolską umożliwia dogodny dojazd z różnych stron. W szerokiej ofercie usług mamy też warsztaty kulinarne – zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i kontaktu.

Kontakt

Adres

ul. Poznańska 42C, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Telefon

+48 612 870 340 / +48 533 258 674 KAJAKI +48 667 054 764

Email

krawiec@birex.net

Godziny otwarcia

12:00 - 20:00 od wtorku do niedzieli

Rezerwacja

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.