Osiemnastka

Sprawna organizacja osiemnastki w Nowym Mieście nad Wartą to zadanie dla zespołu z restauracji Tawerna Czarny Bocian. Świetnie położony lokal, ładny wystrój sali, smaczne menu i urokliwa okolica rzeki to tylko kilka elementów składających się na tę wyjątkową imprezę. Jeśli mieszkasz pod Jarocinem, Środą Wielkopolską lub innym miastem naszego województwa, przyjedź do nas i zarezerwuj lokal przygotowując oryginalne urodziny dla Twojego syna lub córki!

Organizacja osiemnastki w Nowym Mieście nad Wartą 

Sala na osiemnastkę musi łączyć w sobie dużą przestrzeń do tańca ze stołami pełnymi pysznego jedzenia. Oferujemy sale na 40 i 70 osób, a w sezonie wiosenno-letnim możemy przedłużyć tę przestrzeń do terenu zewnętrznego – mamy tam miejsca dla 30 osób. Nasza restauracja nad Wartą składa się też z atrakcji tj. plac zabaw dla dzieci czy specjalne miejsce na grilla. 

Menu na osiemnastkę 

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych obejmuje szczegółowy plan menu, który możesz wcześniej skonsultować z pracownikami naszego zespołu. My przedstawimy nasze propozycje na osiemnastkę, a Ty zmodyfikujesz je według własnego uznania. Zapewniamy dania główne, desery i przystawki wraz z profesjonalną obsługą podczas imprezy. Restauracja jako lokal na osiemnastkę to wybór uniwersalny i zawsze sprawdzony. Na Tawernę Czarny Bocian postawili już nastolatkowie takich miast jak na przykład: Poznań, Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Września, Chocicza, Dominowo, Dolsk, Jaraczewo, Krzykosy, Książ Wielkopolski, Miłosław, Orzechowo, Pyzdry, Zaniemyśl oraz Żerków. Odwiedź nas w Nowym Mieście nad Wartą i sprawdź szczegółową ofertę usług. 

Lokal na różne okazje

Organizacja osiemnastki w restauracji Tawerna Czarny Bocian to tylko część naszych możliwości. Przygotowujemy także: chrzciny, Komunie, imieniny, wesela, wigilie firmowe, konferencje, imprezy integracyjne. Cały czas udoskonalamy nasze działania i rozszerzamy ofertę. Jesteśmy otwarci na sugestie i potrzeby gości, pamiętając też o najmłodszej grupie wiekowej. W lokalu nad Wartą organizujemy warsztaty kulinarne dla dzieci – pod okiem wybitnego kucharza mają one okazję odkryć w sobie zamiłowanie do gotowania, pieczenia i dekorowania jedzenia. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Adres

ul. Poznańska 42C, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Telefon

+48 612 870 340 / +48 533 258 674 KAJAKI +48 667 054 764

Email

krawiec@birex.net

Godziny otwarcia

12:00 - 20:00 od wtorku do niedzieli

Rezerwacja

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.