Konferencje

Zaplanuj konferencje w Nowym Mieście nad Wartą i postaw na kompleksową organizację. Restauracja Tawerna Czarny Bocian to miejsce dla firm, które potrzebują przestrzeni dla swoich eventów. Gwarantujemy kompleksowe przygotowanie wydarzeń – pyszny catering, wystrój sali i dobrą atmosferę. Odwiedzają nas między innymi osoby z takich miast jak: Poznań, Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem i Września. Chociaż na terenie Wielkopolski znajdziesz różne ośrodki konferencyjne, żadne z nich nie są położone w tak urokliwej lokalizacji jak nasza!

Sala konferencyjna w Nowym Mieście nad Wartą

Jeśli chcesz zorganizować konferencję pod Poznaniem, Jarocinem czy Środą Wielkopolską i znaleźć miejsce w atrakcyjnej cenie, zapraszamy do Tawerny! Nasza restauracja posiada dwie sale konferencyjne – na 40 i 70 osób. Mamy również ciekawy teren zewnętrzny, na którym możemy przygotować 30 miejsc. 

Organizacja eventów – catering

Dlaczego restauracje to najlepsze obiekty do zorganizowania konferencji firmowej? Wybierając to rozwiązanie, decydujesz o cateringu na miejscu i nie musisz angażować zewnętrznych firm. W Tawernie Czarny Bocian proponujemy smaczne, regionalne potrawy w nowoczesnym ujęciu. Catering obejmuje dania główne, zupy, zakąski, sałatki i desery.  

Konferencje pod Poznaniem 

Sala konferencyjna jest ważnym aspektem udanej konferencji. Przestrzeń i atmosfera wnętrza wpływa na samopoczucie i stopień koncentracji gości. W naszej restauracji odbywają się konferencje firm z takich miast jak na przykład: Poznań, Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Września, Chocicza, Dominowo, Dolsk, Jaraczewo, Krzykosy, Książ Wielkopolski, Miłosław, Orzechowo, Pyzdry, Zaniemyśl oraz Żerków. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółową ofertą lokalu!

Kontakt

Adres

ul. Poznańska 42C, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Telefon

+48 612 870 340 / +48 533 258 674 KAJAKI +48 667 054 764

Email

krawiec@birex.net

Godziny otwarcia

12:00 - 20:00 od wtorku do niedzieli

Rezerwacja

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.