Komunie

Restauracja Tawerna Czarny Bocian to miejsce dla Ciebie, jeśli interesuje Cię sala na Komunie w Nowym Mieście nad Wartą. Oferujemy kompleksową obsługę i wszystko konsultujemy z naszymi gośćmi – możesz decydować o menu i dekoracji. Jeśli mieszkasz np. pod Środą Wielkopolską lub Jarocinem i chcesz, aby organizacja Komunii odbywała się poza Twoją miejscowością, Nowe Miasto nad Wartą zaprasza! Działamy dla  osób z wielu różnych regionów, w tym miast takich jak na przykład: Poznań, Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem i Września. 

Sala na Komunię w Nowym Mieście nad Wartą

Nasz lokal położony jest na urokliwym terenie – nad rzeką Wartą. Udostępniamy dwie sale na Komunie – na 40 oraz na 70 osób. Jeżeli w dniu Komunii będzie dobra pogoda, goście mogą korzystać z komfortowego terenu zewnętrznego – możemy przygotować miejsce na ok. 30 osób. Na tym terenie znajduje się też plac zabaw dla dzieci. 

Organizacja Komunii – menu

Restauracja Tawerna Czarny Bocian proponuje zawsze menu dostosowane do okoliczności – zarówno pod względem wyboru dania, jak i wielkości porcji. Goście mogą liczyć na pyszne, regionalne i tradycyjne potrawy, przy wykorzystaniu sezonowych warzyw i owoców. Od wielu lat z powodzeniem nasi kucharze łączą to, co tradycyjne z tym, co nowoczesne. 

Lokal na Komunię nad Wartą 

Komunie w Wielkopolsce przypadają na wiosnę, więc wybór sali ma szczególne znaczenie. Warto wykorzystać uroki budzącej się przyrody i postawić na teren nad rzeką. Nasza restauracja wybierana jest na Komunie nawet spoza miejscowości Nowe Miasto. Gościmy osoby z rejonów takich jak: Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Września, Chocicza, Dominowo, Dolsk, Jaraczewo, Krzykosy, Książ Wielkopolski, Miłosław, Orzechowo, Pyzdry, Zaniemyśl oraz Żerków. Wszystkich zainteresowanych naszą przestrzenią zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Adres

ul. Poznańska 42C, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Telefon

+48 612 870 340 / +48 533 258 674 KAJAKI +48 667 054 764

Email

krawiec@birex.net

Godziny otwarcia

12:00 - 20:00 od wtorku do niedzieli

Rezerwacja

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.