Imprezy firmowe

Najlepsze imprezy integracyjne pod Jarocinem odbywają się w Nowym Mieście nad Wartą! Nasza restauracja Tawerna Czarny Bocian oferuje przestrzeń, menu i wystrój odpowiednie dla spotkań firmowych. Imprezy firmowe w Wielkopolsce mogą być przygotowane od podstaw – dokładnie taką ofertę kierujemy do gości w naszej restauracji! Zapraszamy zarówno mieszkańców z Nowego Miasta, jak i Wielkopolan z miejscowości takich jak na przykład: Poznań, Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Września.

Imprezy integracyjne nad Wartą 

Konferencje i imprezy integracyjne dla firm warto powierzyć naszej restauracji Tawerna Czarny Bocian. Mamy dwie sale liczące kolejno 40 i 70 miejsc, a dostępną przestrzeń można dodatkowo rozdzielić parawanem. Zapewniamy też teren zewnętrzny, na którym w sezonie wiosenno-letnim przygotowujemy 30 miejsc. Na tym też terenie znajduje się grill, miejsce na ognisko i plac zabaw dla dzieci. Jeśli imprezy firmowe obejmują nie tylko pracowników, ale też ich rodziny, taki plac będzie najlepszym pomysłem na zaangażowanie dzieci. 

Catering i menu podczas imprezy firmowej

Imprezy integracyjne składają się z kilku części. Jedną z nich jest wspólne jedzenie. Nasza restauracja oferuje smaczny catering, dostosowany do wymagań i sugestii gości. Przygotowujemy go zawsze po wcześniejszej konsultacji z zamawiającymi. Na bankiety firmowe proponujemy zarówno dania główne, jak i desery, przekąski czy sałatki. 

Organizacja imprez firmowym nad Wartą

Imprezy dla firm w Tawernie Czarny Bocian to wybór urokliwej lokalizacji nad rzeką Wartą. Ze względu na wysoką jakość usług odwiedzają nas nie tylko mieszkańcy Nowego Miasta, ale też osoby, które pochodzą z miejscowości takich jak: Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Września, Chocicza, Dominowo, Dolsk, Jaraczewo, Krzykosy, Książ Wielkopolski, Miłosław, Orzechowo, Pyzdry, Zaniemyśl oraz Żerków. 

Kontakt

Adres

ul. Poznańska 42C, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Telefon

+48 612 870 340 / +48 533 258 674 KAJAKI +48 667 054 764

Email

krawiec@birex.net

Godziny otwarcia

12:00 - 20:00 od wtorku do niedzieli

Rezerwacja

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.