Imieniny

Interesuje Cię kompleksowa organizacja imienin w Nowym Mieście nad Wartą? Chcesz zaprosić rodzinę i przyjaciół, aby spędzić czas w miłej atmosferze, przy dobrym jedzeniu? Wybierz naszą restaurację Tawerna Czarny Bocian – jeśli mieszkasz pod Jarocinem, Środą Wielkopolską lub Śremem, to z pewnością szukasz wielkopolskiej kuchni i urokliwych miejsc. Nasza restauracja nad Wartą zapewnia to wszystko. Organizacja imienin przebiega sprawnie i obejmuje elementy takie jak na przykład: wystrój sali, catering, udostępnienie dodatkowych atrakcji na dworze. 

Organizacja imienin w restauracji nad Wartą 

Lokal na imieniny dostępny w naszej restauracji może być 40 lub 70-osobową salą, której wystrój zawsze konsultujemy z zamawiającymi. W sezonie wiosenno-letnim oferujemy też 30 miejsc na dworze – sala w restauracji może być wtedy połączona z terenem zewnętrznym. Na dworze znajduje się też plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na grilla. Restauracja Tawerna Czarny Bocian cieszy się zainteresowaniem mieszkańców takich miejscowości jak na przykład: Poznań, Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Września, Chocicza, Dominowo, Dolsk, Jaraczewo, Krzykosy, Książ Wielkopolski, Miłosław, Orzechowo, Pyzdry, Zaniemyśl oraz Żerków. 

Catering na imieniny 

Organizacja przyjęć okolicznościowych polega też na starannie przemyślanym, dopasowanym i przygotowanym menu. Oferujemy catering oparty na tradycji wielkopolskiej kuchni, przy jej jednoczesnym, nowoczesnym ujęciu. Potrawy, które tworzymy są smaczne, kolorowe i przede wszystkim – pełnowartościowe. W polskiej tradycji każde wspólne świętowanie wiąże się z jedzeniem, dlatego wybór restauracji na imieninowy lokal jest świetną decyzją. Urokliwe położenie nad rzeką Wartą sprzyja przyjemnej atmosferze i chwili wytchnienia po długich rozmowach przy stole. Organizacja imienin w naszej restauracji zaowocuje przyjęciem niezapomnianym przez Twoich gości. 

Lokal na wszystkie okoliczności 

Restauracja Tawerna Czarny Bocian zajmuje się też kompleksową obsługą innych eventów. W swojej ofercie mamy między innymi: urodziny, chrzciny, Komunie, wigilie firmowe, wesela, konsolacje, konferencje, a także imprezy integracyjne zakładów pracy. Poznań, Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem oraz inne miasta znajdują w naszej restauracji esencję Wielkopolskiego smaku i gościnności. Jesteśmy restauracją, w której liczą się ciepło, gościnność i rodzinny klimat. Posiadamy wykwalifikowany zespół kucharzy i profesjonalną obsługę. Skontaktuj się z nami i zorganizuj imieniny, rocznicę urodzin lub inne, dowolne wydarzenia. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Adres

ul. Poznańska 42C, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Telefon

+48 612 870 340 / +48 533 258 674 KAJAKI +48 667 054 764

Email

krawiec@birex.net

Godziny otwarcia

12:00 - 20:00 od wtorku do niedzieli

Rezerwacja

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.