Chrzciny

Jeśli interesuje Cię elegancka sala na chrzciny w Nowym Mieście nad Wartą, zapoznaj się z ofertą naszej restauracji. Tawerna Czarny Bocian znajduje się pod Jarocinem, dzięki czemu przyciąga mieszkańców różnych miejscowości z całego województwa. Nasza restauracja odwiedzana jest m.in. przez osoby mieszkające w miastach takich jak: Poznań, Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem i Września. Zapewniamy kompleksowe przygotowanie sali – razem z dekoracją i menu. 

Sala na chrzciny w Nowym Mieście nad Wartą

W Tawernie Czarny Bocian mamy dwie sale. Jedna z nich pomieści 40 osób, druga – aż 70. Lokal na chrzciny powinien być komfortowy dla gości i sprzyjać wyjątkowej atmosferze. W sezonie wiosenno-letnim udostępniamy również dodatkowe miejsca na terenie zewnętrznym. Jest to przestrzeń dla 30 osób. W zależności od potrzeb można skorzystać z grilla, miejsca na ognisko i placu zabaw dla dzieci. Jeżeli chcesz spersonalizować chrzciny i sprawić, że sala na chrzest będzie przygotowana według Twojej koncepcji – jest to możliwe! Pracownicy naszego zespołu konsultują organizację każdej imprezy i są otwarci na koncepcje gości. 

Organizacja chrzcin w Wielkopolsce – menu

Restauracja Tawerna Czarny Bocian pod Jarocinem i Środą Wielkopolską zapewnia menu dostosowane do okazji – zarówno pod względem potraw, jak i wielkości porcji. Jeśli wśród gości na chrzcinach są dzieci, nie musisz obawiać się zbyt dużej części jedzenia – przygotowujemy specjalną ilość. Nasza restauracja oferuje tradycyjne smaki i regionalne dania w nowoczesnym wydaniu. Mamy kreatywne podejście do gotowania i podawania posiłków. Często bazujemy na sezonowych warzywach i owocach, działając w inspirujący i nieszablonowy sposób. 

Lokal na chrzciny nad rzeką

Chrzciny w Wielkopolsce nad Wartą będą dniem, który szczególnie zapisze się w pamięci. Uroczystości towarzyszyć będzie urokliwa lokalizacja, wielkopolskie specjały kulinarne i eleganckie wnętrza. Z oferty Tawerny korzystają osoby z różnych miast, takich jak na przykład: Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Września, Chocicza, Dominowo, Dolsk, Jaraczewo, Krzykosy, Książ Wielkopolski, Miłosław, Orzechowo, Pyzdry, Zaniemyśl oraz Żerków. Nasza sala na chrzciny w Nowym Mieście nad Wartą to najlepszy wybór dla Twojej rodziny i przyjaciół. Zapraszamy do kontaktu! 

Kontakt

Adres

ul. Poznańska 42C, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Telefon

+48 612 870 340 / +48 533 258 674 KAJAKI +48 667 054 764

Email

krawiec@birex.net

Godziny otwarcia

12:00 - 20:00 od wtorku do niedzieli

Rezerwacja

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.