Bankiety

Sala bankietowa w Nowym Mieście nad Wartą to przestrzeń na organizację przyjęcia – niezależnie od tego czy ma ono charakter prywatny, czy zawodowy. Jeśli mieszkasz pod Środą Wielkopolską, Jarocinem, Śremem lub innym mieście województwa, odwiedź naszą restaurację Tawerna Czarny Bocian i rozgość się w eleganckiej przestrzeni. Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych to część naszej stałej oferty. Dbamy o to, aby sala bankietowa miała piękny wystrój, smaczne menu i dobrą atmosferę. 

Sala bankietowa w Nowym Mieście nad Wartą

Nasza restauracja nad Wartą ma dwie sale – jedną na 40, a drugą na 70 osób. Chociaż mamy swoje propozycje dekoracji, to ostateczny wystrój sali bankietowej przygotowywany jest zawsze w konsultacji z zamawiającymi osobami. W sezonie wiosenno-letnim proponujemy przedłużenie spotkania do terenu zewnętrznego – mamy tam miejsce dla 30 osób. Na zewnętrznym terenie znajdują się też dodatkowe atrakcje tj. np. plac zabaw dla dzieci czy miejsce na grilla. Ogromną zaletą naszej restauracji jest też jej położenie – zlokalizowanie nad rzeką dodaje miejscu uroku, a goście podczas każdego wydarzenia mogą spokojnie odetchnąć i porozmawiać nad Wartą. Taka okolica stanowi też świetne tło dla pamiątkowych filmów i zdjęć. 

Organizacja bankietów a menu

Podstawą naszego menu są regionalne, tradycyjne potrawy, a także sezonowe warzywa i owoce. To, co znane podajemy w nowy, inspirujący sposób. Dzięki temu wszystkie dania są oryginalne – zarówno w smaku, jak i w wyglądzie. Połączenie tradycji i nowoczesności jest atutem naszej restauracji, która przyciąga uwagę smakoszy z miast takich jak na przykład: Poznań, Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Września, Chocicza, Dominowo, Dolsk, Jaraczewo, Krzykosy, Książ Wielkopolski, Miłosław, Orzechowo, Pyzdry, Zaniemyśl i Żerków. Każde menu dostosowujemy do okoliczności i charakteru wydarzenia. Ustalamy je wcześniej z osobami zamawiającymi – tak, by sala bankietowa była od A do Z przygotowana pod ich styl, gust i opinię. Nasze menu obejmuje: mięsa, zupy, przekąski, sałatki, desery. 

Tawerna Czarny Bocian

Organizacja bankietów zawsze przebiega sprawnie, a goście spędzają czas w miłej atmosferze. Przygotowujemy spotkania takie jak: urodziny, osiemnastki, imieniny, chrzciny, Komunie, wesela, imprezy integracyjne, wigilie firmowe. Jeśli mieszkasz w takich miastach jak na przykład Poznań, Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem lub Września, to dojazd do naszej restauracji jest bardzo dogodny i prosty. Zapraszamy do kontaktu i składania rezerwacji!

Kontakt

Adres

ul. Poznańska 42C, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Telefon

+48 612 870 340 / +48 533 258 674 KAJAKI +48 667 054 764

Email

krawiec@birex.net

Godziny otwarcia

12:00 - 20:00 od wtorku do niedzieli

Rezerwacja

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.