Organizacja imprez

Chcesz przeżyć ciekawe i niezapomniane urodziny albo przygotować spotkanie firmowe? Organizacja eventów w restauracji Tawerna Czarny Bocian to propozycja dla Ciebie. Urokliwe miejsce nad rzeką Wartą sprzyja miłej atmosferze, a dostęp do sal i pysznego, domowego jedzenia zapewnia całkowity komfort przygotowań – w tym zaoszczędzenie czasu. Kompleksowa organizacja imprez okolicznościowych jest u nas na najwyższym poziomie i obejmuje: miejsce, catering, wystrój oraz dodatkowe elementy rekreacyjne – np. duży grill czy specjalny teren na rozpalenie ogniska. 

Organizacja eventów – oferta naszej restauracji

Organizację jakich imprez możesz powierzyć naszej restauracji Tawerna Czarny Bocian? Są to między innymi: 

Podczas urodzin najmłodszych osób oferujemy możliwość dekorowania tortu urodzinowego razem z zaproszonymi dziećmi. Maluchy mogą wspólnie upiec ciasteczka, nakrywać do stołu i bardzo dobrze się przy tym bawić. Oferujemy dwie sale liczące kolejno 40 i 70 miejsc siedzących. Istnieje możliwość rozdzielenia sali na dwie części poprzez postawienie parawanu. Poza tym mamy też teren zewnętrzny, na którym przygotowujemy 30 miejsc  – w ten sposób w sezonie wiosenno-letnim można rozłożyć wydarzenie na salę i teren na dworze. 

Catering i menu podczas wydarzeń

Podczas eventów proponujemy menu dostosowane do okoliczności – również pod względem porcji. W naszej ofercie znajdziesz też pyszne, lokalne potrawy, które cieszą się zainteresowaniem osób z różnych regionów. Podajemy dania główne, zupy, przekąski i desery – w tym mięsa, ryby, sałatki, lody, owoce. Łączymy tradycję i nowoczesność, dzięki czemu powstają najlepsze, oryginalne posiłki. Jakie potrawy możesz znaleźć w naszym menu? Przygotowujemy między innymi: 

  • zupę z leśnych grzybów z makaronem,
  • staropolski żurek z kiełbasą, 
  • tradycyjny kotlet schabowy smażony na smalcu,
  • gulasz wieprzowy, 
  • roladę wieprzową
  • nuggetsy drobiowe z frytkami,
  • kluski kładzione z boczkiem i cebulą, 
  • pieczone udko z kaczki, 
  • tatar z łososia z kaparami i ogórkiem,
  • mix sałat z warzywami i krewetkami tygrysimi.

Kompleksowe działania 

Jeśli interesuje Cię profesjonalna organizacja imprez okolicznościowych w Wielkopolsce, skontaktuj się z nami! Restauracja Tawerna Czarny Bocian nad Wartą to miejsce, w którym przygotowanie ważnych wydarzeń (jednorazowych lub cyklicznych) możesz powierzyć doświadczonemu zespołowi naszej restauracji. Wyróżnia nas przemyślany plan, kompleksowa obsługa i działanie wyłącznie z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań zamawiających. Jesteśmy zlokalizowani pod Poznaniem – bezpiecznie i szybko dotrzesz do nas nie tylko ze stolicy Wielkopolski, ale też innych okolicznych miejscowości – np. z Jarocina czy Śremu. 

Kontakt

Adres

ul. Poznańska 42C, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Telefon

+48 612 870 340 / +48 533 258 674 KAJAKI +48 667 054 764

Email

krawiec@birex.net

Godziny otwarcia

12:00 - 20:00 od wtorku do niedzieli

Rezerwacja

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.