Catering na 18 Urodziny

Osiemnastka to przełomowy czas w życiu każdego nastolatka. Jeśli chcesz zorganizować imprezę z tej okazji, wybierz catering na 18 urodziny. Nasza restauracja Tawerna Czarny Bocian z Nowego Miasta nad Wartą przygotuje go z przyjemnością. Najczęściej organizujemy catering na 18 urodziny w takich wielkopolskich miastach jak Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Września. 

Jakie menu na catering na 18 urodziny?

Przygotujemy smaczne i świeże dania główne – mięsne i wegetariańskie, zupy, przystawki, sałaty i desery. Specjalizujemy się w tradycyjnych daniach kuchni polskiej, z wykorzystaniem wielkopolskich produktów i nowatorskiego podejścia. Catering eventowy w przystępnej cenie to nasza specjalność. Pakujemy jedzenie w specjalne pojemniki, zachowujące wszystkie wyśmienite właściwości dań jak smak czy zapach. Nasze potrawy skradną podniebienia zarówno młodszych, jak i starszych uczestników imprezy.

Smaczny catering na 18 urodziny

Przygotowany przez nas catering ze zróżnicowanymi daniami sprawi, że osiemnastka stanie się wyjątkowym wydarzeniem i zostanie zapamiętana na długo. Organizacja osiemnastki to czasochłonne wydarzenie. Oszczędź swój cenny czas i zaufaj specjalistom z naszej Restauracji Tawerna Czarny Bocian w Nowym Mieście nad Wartą!

Zamów catering na 18 urodziny w Wielkopolsce

Organizujesz osiemnastkę w Wielkopolsce i szukasz sprawdzonej firmy, która przygotuje dla Ciebie posiłki? Zgłoś się do nas! Zaufały nam już takie miejscowości jak: Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Września, Chocicza, Dominowo, Dolsk, Jaraczewo, Krzykosy, Książ Wielkopolski, Miłosław, Orzechowo, Pyzdry, Zaniemyśl, Żerków. Jeśli masz ochotę wyprawić osiemnastkę w naszej restauracji z tańcami i dekoracjami? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej oferty. Organizacja imprez okolicznościowych to nasza specjalność! 

Kontakt

Adres

ul. Poznańska 42C, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Telefon

+48 612 870 340 / +48 533 258 674 KAJAKI +48 667 054 764

Email

krawiec@birex.net

Godziny otwarcia

12:00 - 20:00 od wtorku do niedzieli

Rezerwacja

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.