Catering konferencyjny

Zorganizuj catering konferencyjny korzystając z restauracji w Nowym Mieście nad Wartą. Jeśli przygotowujesz konferencję w mieście takim jak np. Jarocin, Środa Wielkopolska, Września lub Śrem, skontaktuj się z nami i wykorzystaj bogatą ofertę dań regionalnych. Oferujemy pyszne potrawy mięsne, zupy, sałatki, przekąski i desery. Catering eventowy omawiamy szczegółowo z organizatorami wydarzenia – możesz więc skonsultować każdy zamówiony przez Ciebie posiłek, w tym specjalne dania na diecie wegańskiej, wegetariańskiej czy bezglutenowej. 

Catering konferencyjny w Wielkopolsce

Czym wyróżnia się catering konferencyjny przygotowywany w restauracji Tawerna Czarny Bocian nad Wartą? Oferujemy dania, które są pełne wyjątkowego smaku, kojarzonego z domów rodzinnych. Stawiamy na piękne zapachy i apetyczne kompozycje, które trafiają do serc wszystkich miłośników polskiej (i Wielkopolskiej!) kuchni. Nasze menu jest różnorodne i wykorzystywane podczas konferencji – między innymi tych o charakterze biznesowym, naukowym i kulturalnym. Catering konferencyjny, podobnie jak dania oferowane na miejscu w restauracji, opieramy też często na sezonowych warzywach i owocach – są one bazą do smacznych i zbilansowanych posiłków. 

Catering na konferencje

Catering konferencyjny cechuje też rozsądna cena, omawiana podczas składania zamówienia. Z naszych propozycji korzystają przede wszystkim mieszkańcy miast takich jak: Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Września, Chocicza, Dominowo, Dolsk, Jaraczewo, Krzykosy, Książ Wielkopolski, Miłosław, Orzechowo, Pyzdry, Zaniemyśl i Żerków. Organizacja imprez okolicznościowych  – w tym konferencji – wymaga kompleksowego podejścia i zadbania o uczestników. Menu naszej restauracji jest odpowiedzią na potrzeby wielu firm, instytucji i zakładów pracy, które przygotowują wydarzenia. 

Kontakt

Adres

ul. Poznańska 42C, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Telefon

+48 612 870 340 / +48 533 258 674 KAJAKI +48 667 054 764

Email

krawiec@birex.net

Godziny otwarcia

12:00 - 20:00 od wtorku do niedzieli

Rezerwacja

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.