Catering na Komunię

Restauracja Tawerna Czarny Bocian nad Wartą oferuje pełnowartościowy i smaczny catering na komunię. Organizacja imprez okolicznościowych jest dla naszego zespołu na porządku dziennym, dlatego warto wykorzystać nasze doświadczenie. Proponujemy catering komunijny dla wszystkich mieszkańców Nowego Miasta, a także okolicznych miejscowości – takich jak np. Jarocin, Środa Wielkopolska, Września i Śrem. Sprawdź atrakcyjny cennik na catering eventowy, skonsultuj menu i dopasuj porcje dla gości. 

Catering na komunię wraz z salą do wynajęcia 

Catering komunijny możesz zamówić na miejscu – razem z salą, w której odbędzie się przyjęcie po uroczystości w kościele. Elegancka sala na komunie to praktyczne rozwiązanie – zamiast wielotygodniowej organizacji przyjęcia w domu, możesz skorzystać z kompleksowych działań pracowników restauracji. Nie musisz martwic się o przygotowanie potraw, dekoracji i tło na zdjęciach. W ofercie mamy dwie sale na komunie – jedna jest na 40, a druga na 70 osób. Dostępny jest również teren zewnętrzny, na którym można zorganizować miejsca dla 30 osób. Jeśli interesuje Cię catering komunijny na dowóz, zapraszamy do kontaktu!

Menu na Komunie – tradycyjny catering

Restauracja Tawerna Czarny Bocian proponuje tradycyjne menu na komunie w nowoczesnym wydaniu. Stawiamy na pyszne, regionalne potrawy, razem z inspirującymi pomysłami naszych wybitnych kucharzy. Catering komunijny jest przygotowany w oparciu o wcześniejsze konsultacje z osobami zamawiającymi. Bazuje na sezonowych warzywach i owocach, a wielkość porcji można dostosować podczas omawiania zamówienia. Zapraszamy wszystkie osoby z okolicznych miejscowości, takich jak: Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Września, Chocicza, Dominowo, Dolsk, Jaraczewo, Krzykosy, Książ Wielkopolski, Miłosław, Orzechowo, Pyzdry, Zaniemyśl oraz Żerków. 

Kontakt

Adres

ul. Poznańska 42C, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Telefon

+48 612 870 340 / +48 533 258 674 KAJAKI +48 667 054 764

Email

krawiec@birex.net

Godziny otwarcia

12:00 - 20:00 od wtorku do niedzieli

Rezerwacja

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.