Catering firmowy, biznesowy

Interesuje Cię catering dla firm na terenie miast takich jak np. Jarocin, Śrem, Środa Wielkopolska? Chcesz, aby Twoi pracownicy lub uczestnicy spotkań korzystali z regionalnych przysmaków? Zapoznaj się z menu naszej restauracji Tawerna Czarny Bocian nad Wartą. Wybitni kucharze przygotowują specjały, których zazdroszczą Wielkopolanom mieszkańcy innych regionów kraju. Oferujemy pełnowartościowe obiady dla firm, na które składają się m.in. zupy, mięsa, sałatki, przekąski. Menu cateringowe obejmuje również desery – zapraszamy do zapoznania się z usługami Tawerny. Naszą specjalnością jest kompleksowa organizacja imprez okolicznościowych

Oferta cateringowa dla firm 

Tawerna Czarny Bocian przygotowuje menu cateringowe w Wielkopolsce dla wszystkich firm, niezależnie od branży. Stawiamy na ciekawe kompozycje smaków i zapachów, które odwołują się do tradycyjnych dań domowych. Jednocześnie wszystkie potrawy mają nowoczesne wydanie. Wybierane są często jako posiłki dla firm w czasie konferencji i spotkań firmowych – zarówno wewnętrznych, jak i zaproszonymi z zewnątrz uczestnikami. Nasz biznesowy catering to połączenie składników, które dostarczają energii i mogą być częścią zbilansowanej diety. Możliwa jest też konsultacja z zespołem i przygotowanie dań ze specjalnymi dietami – oferujemy catering eventowy oparty na diecie wegetariańskiej, wegańskiej czy bezglutenowej. 

Catering dla firm z eleganckiej restauracji 

Catering biznesowy bezpośrednio z restauracji gwarantuje najlepsze dania. W przeciwieństwie do firm cateringowych, nasi kucharze codziennie współpracują z ludźmi, przygotowują posiłki na wiele okoliczności i organizują warsztaty kulinarne. W ten sposób są stale w interakcji, przyjmują opinię gości i szkolą się, tworząc coraz lepsze obiady. Na spotkania biznesowe warto przygotować catering z eleganckich i zaufanych miejsc – posiłki podawane pracownikom i gościom wpływają na odbiór wydarzenia, atmosferę i przebieg spotkań. Ich wysoka jakość zostanie z pewnością zapamiętana i przyczyni się do dobrego wizerunku Twojego biznesu!

Zapraszamy firmy z regionów takich jak: Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Września, Chocicza, Dominowo, Dolsk, Jaraczewo, Krzykosy, Książ Wielkopolski, Miłosław, Orzechowo, Pyzdry, Zaniemyśl i Żerków. 

Kontakt

Adres

ul. Poznańska 42C, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Telefon

+48 612 870 340 / +48 533 258 674 KAJAKI +48 667 054 764

Email

krawiec@birex.net

Godziny otwarcia

12:00 - 20:00 od wtorku do niedzieli

Rezerwacja

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.