Catering na szkolenia

Wybierz catering na szkolenia z naszego menu w restauracji Tawerna Czarny Bocian i ciesz się zadowoleniem pracowników lub zewnętrznych gości. Przygotowując szkolenie, musisz pamiętać o wielu szczegółach spotkania – i nie chodzi tylko o merytoryczne treści i narzędzia pracy. Zebranym osobom potrzebny jest też specjalny catering – tak, aby w przerwach mogły dostarczyć swoim organizmom energii i dobrze zapamiętać przebieg oraz atmosferę szkolenia. Catering na szkolenie z restauracji to potrawy wartościowe, pyszne i przygotowane przez najlepszych kucharzy. 

Catering  na szkolenia firmowe w Wielkopolsce

Jaki catering na szkolenia proponujemy? W naszym menu znajduje się catering eventowy z daniami mięsnymi, zupami, sałatkami, przystawkami i deserami. Niezależnie od tego czy w Twoim planie występuje przerwa kawowa czy obiadowanie, nasz catering szkoleniowy odpowie na wszystkie potrzeby. Potrawy przygotowujemy w restauracji, opierając się na tradycji kuchni Wielkopolskiej, podanej w inspirujący, nowoczesny sposób. Bazujemy też m.in. na sezonowych warzywach i owocach. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie organizacja imprez okolicznościowych przebiegać ma na najwyższym poziomie!

Catering eventowy dla Twojej firmy

Catering na szkolenia z naszej restauracji wyróżnia też atrakcyjna cena, konsultowana szczegółowo z zamawiającym. Z usług restauracji Tawerna Czarny Bocian korzystają firmy i instytucje z miast takich jak: Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Września, Chocicza, Dominowo, Dolsk, Jaraczewo, Krzykosy, Książ Wielkopolski, Miłosław, Orzechowo, Pyzdry, Zaniemyśl i Żerków. Sprawdź nasze menu i wybierz pełnowartościową ofertę dań na szkolenia firmowe – dzięki niej wszyscy uczestnicy dobrze zapamiętają organizowane wydarzenie. W przypadku pytań i wątpliwości, zapraszamy do skontaktowania się z naszym zespołem. 

Kontakt

Adres

ul. Poznańska 42C, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Telefon

+48 612 870 340 / +48 533 258 674 KAJAKI +48 667 054 764

Email

krawiec@birex.net

Godziny otwarcia

12:00 - 20:00 od wtorku do niedzieli

Rezerwacja

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.