Catering na imprezy firmowe

W restauracji Tawerna Czarny Bocian nad Wartą zamówisz catering na imprezy firmowe (z dowozem) – między innymi dla miast takich jak: Jarocin, Śrem, Środa Wielkopolska. Catering na imprezę firmową obejmuje szczegółowo skonsultowane zamówienie, na które mogą składać się dania główne (np. mięsa), zupy, sałatki, przystawki i desery. Organizacja imprez okolicznościowych to wyzwanie, a kwestię kulinariów warto powierzyć wybitnym kucharzom pracującym na co dzień w renomowanej restauracji. 

Smaczny catering na imprezy firmowe

Proponujemy catering na imprezy firmowe takie jak np. wigilia firmowa, konferencje, szkolenia czy wewnętrzne uroczystości jubileuszowe. Catering eventowy z zaufanego miejsca zapewnia wszystkim pracownikom, gościom i uczestnikom dawkę energii i dobre samopoczucie. Catering zarezerwowany na imprezy różnych przedsiębiorstw wpływa też na ich wizerunek – właśnie dlatego warto postawić na jedzenie z restauracji. Oferujemy pełnowartościowe dania, oparte na tradycyjnych smakach regionu Wielkopolskiego oraz sezonowych warzywach i owocach. 

Zamów catering na imprezę firmową w Wielkopolsce

Nasi kucharze to wybitni specjaliści, łączący to, co tradycyjne z tym, co nowoczesne. Każdą imprezę firmową zaopatrujemy w potrawy konsultowane z zamawiającymi osobami. Dzięki temu można zgłosić też zapotrzebowanie na specjalne diety – np. bezglutenową czy wegetariańską. Działamy przede wszystkim dla firm z miast: Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Września, Chocicza, Dominowo, Dolsk, Jaraczewo, Krzykosy, Książ Wielkopolski, Miłosław, Orzechowo, Pyzdry, Zaniemyśl, a także Żerków. Bogate i smaczne menu, rozsądna cena i bezpośredni dowóz do zakładu pracy to najważniejsze cechy, wyróżniające nas na rynku ofert cateringowych. Skontaktuj się z nami i złóż zamówienie na branżowe imprezy, które organizujesz w Wielkopolsce. 

Kontakt

Adres

ul. Poznańska 42C, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Telefon

+48 612 870 340 / +48 533 258 674 KAJAKI +48 667 054 764

Email

krawiec@birex.net

Godziny otwarcia

12:00 - 20:00 od wtorku do niedzieli

Rezerwacja

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.