Catering biurowy

Chcesz zamówić catering biurowy w Jarocinie, Śremie, Środzie Wielkopolskiej lub innych miejscowościach Wielkopolski? Interesują Cię wyłącznie pełnowartościowe posiłki, atrakcyjna cena i bogata oferta dań? Zapraszamy do zapoznania się z menu restauracji Tawerna Czarny Bocian w Nowym Mieście nad Wartą. Przyrządzamy m.in. mięsa, zupy, przekąski, sałatki i desery. Regularnie dostarczany catering biurowy to praktyczne rozwiązanie, wspierające m.in. produktywność pracy i integrację między pracownikami. Oferujemy też catering eventowy przydatny wtedy, kiedy w Twoim biurze ma miejsce organizacja imprez okolicznościowych

Usługi cateringowe dla biur w Wielkopolsce

Nasze usługi cateringowe w Wielkopolsce to menu pełne wyjątkowych smaków, zapachów i kolorów nawiązujących do regionalnych dań województwa Wielkopolskiego. To co tradycyjne przyjmuje u nas nową postać. Catering biurowy jest korzystnym rozwiązaniem, ponieważ dzięki zbilansowanej diecie, każdy pracownik ma zapewnioną dawkę energii i witamin – może dzięki temu pracować wydajniej i chętniej. Catering biurowy przywieziony o konkretnej godzinie jest też dla zespołu wspólnym czasem przerwy i integrowania się. Poprawianie i budowanie relacji pozytywnie wpływa na atmosferę panującą w biurze. 

Catering do biura pakowany próżniowo

Wśród bogatej oferty znajduje się catering do biura pakowany próżniowo. To pyszne, domowe dania, które wystarczy przechowywać w lodówce (nie proponujemy dań mrożonych). Pakowany próżniowo catering do biura to zestawy potraw z etykietą i opisem – jest na niej nazwa produktu, data produkcji, data ważności i ilość. Działamy przede wszystkim dla mieszkańców miast takich jak: Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Września, Chocicza, Dominowo, Dolsk, Jaraczewo, Krzykosy, Książ Wielkopolski, Miłosław, Orzechowo, Pyzdry, Zaniemyśl i Żerków. Zapraszamy do zapoznania się z menu i szczegółami usługi. 

Kontakt

Adres

ul. Poznańska 42C, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Telefon

+48 612 870 340 / +48 533 258 674 KAJAKI +48 667 054 764

Email

krawiec@birex.net

Godziny otwarcia

12:00 - 20:00 od wtorku do niedzieli

Rezerwacja

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.