Catering eventowy

Szukasz cateringu w Jarocinie, Śremie lub Środzie Wielkopolskiej, bo zależy Ci na wartościowych, regionalnych potrawach? Sprawdź menu restauracji Tawerna Czarny Bocian nad Wartą i skorzystaj z wielkopolskich specjałów tworzonych przez wykwalifikowanych kucharzy. Catering z Tawerny to tradycyjne dania z nutką nowoczesności i nieszablonowych inspiracji. Oferujemy: mięsa, zupy, sałatki, desery i przekąski, które są sednem wielkopolskiej kuchni i po które warto wybrać się w trochę dłuższą trasę! Nasz catering eventowy wybierają osoby mieszkające w miastach takich jak przykład: Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Września.

Catering eventowy 

Nasze usługi cateringowe w Wielkopolsce to wielość barw, zapachów i co najważniejsze – wyjątkowych smaków lokalnych. Mieszkańcy tego regionu znają je doskonale. Oferujemy zbilansowany catering eventowy dostarczający energii i potrzebnych składników. Catering eventowy sprawdzi się podczas organizacji urodzin, imienin, spotkań firmowych, wesela lub wigilii zakładu pracy. Jest zawsze dostosowywany do okoliczności i tworzony w konsultacji z zamawiającymi. 

Catering z restauracji

Firma cateringowa może dać dużo dobrego, ale catering z restauracji jest najlepszym wyborem. Dlaczego? Nasi kucharze codziennie pracują nad dostosowaniem dań do różnych okoliczności, są otwarci na opinie gości i spotykają się z nimi podczas warsztatów kulinarnych. Catering eventowy serwowany przez Tawernę Czarny Bocian obfituje w różnorodność tradycyjnych polskich dań podanych w nowoczesny sposób. Nasze usługi cateringowe do okoliczności dostosowują nie tylko menu, ale też wielkość porcji – to szczególnie ważne podczas imprez dziecięcych. 

Usługi regionalne

Z cateringu eventowego Tawerna Czarny Bocian chętnie korzystają mieszkańcy miejscowości takich jak: Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Września, Chocicza, Dominowo, Dolsk, Jaraczewo, Krzykosy, Książ Wielkopolski, Miłosław, Orzechowo, Pyzdry, Zaniemyśl i Żerków. Catering stworzony na wydarzenia okolicznościowe wyróżnia się doskonałym smakiem, pomysłowością i atrakcyjną ceną. 

Kontakt

Adres

ul. Poznańska 42C, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Telefon

+48 612 870 340 / +48 533 258 674 KAJAKI +48 667 054 764

Email

krawiec@birex.net

Godziny otwarcia

12:00 - 20:00 od wtorku do niedzieli

Rezerwacja

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.