Catering

Catering z polskimi, domowymi daniami to jedna z najlepszych usług. Dlaczego? Takie jedzenie jest pełnowartościowe, zbilansowane i smaczne. Propozycja naszej restauracji to szczególny akcent na tradycyjne dania przy ich jednoczesnym, nowoczesnym ujęciu. W ten sposób tworzymy wyjątkowe potrawy, które można zjeść nie tylko w domu, ale też w pracy lub podczas różnych eventów. Niektóre potrawy przygotowujemy bazując na sezonowych owocach i warzywach. Dbamy o dopasowanie jedzenia do okoliczności i przygotowujemy je między innymi na: spotkania wigilijne, konferencje, bankiety, wesela, imprezy urodzinowe i imieninowe. Polskie dania – zwłaszcza te regionalne – stale przyciągają uwagę osób zarówno z Wielkopolski, jak i całego kraju. 

Catering eventowy

Restauracja Tawerna Czarny Bocian nad Wartą oferuje catering eventowy. Polskie dania królujące na stołach to nie tylko źródło energii, cennych składników i pysznych smaków – to też jeden ze środków tworzących miłą atmosferę. Każdy kto spróbuje przywołać najlepsze zapachy i smaki dzieciństwa, przywoła z pewnością domowe jedzenie. Tawerna Czarny Bocian zapewnia pyszne: 

  • specjały obiadowe z mięsem, 
  • zupy,
  • sałaty, 
  • zakąski, 
  • desery. 

Wśród proponowanych przez nas dań głównych znajdują się między innymi: 

  • staropolski żurek z kiełbasą, 
  • gulasz wieprzowy lub rolada wieprzowa faszerowana boczkiem z warzywami (np. czerwoną kapustą, którą gotujemy na winie), 
  • zupy krem, 
  • kluski kładzione z boczkiem i cebulą, 
  • pieczony łosoś z kalafiorem lub udko z kaczki. 


Catering pakowany próżniowo

Ciepłe i domowe obiady przy zaoszczędzeniu czasu na gotowanie? To możliwe dzięki opcji cateringu pakowanego próżniowo. Zabezpieczamy żywność w taki sposób, aby właściwości, smak i zapach nie zostały utracone nawet przez kilka lub kilkanaście dni. Dzięki próżniowemu zapakowaniu ważność spożycia wzrasta nawet 5-krotnie, co jest zasługą odciągania powietrza. Potrawa nie ulega zepsuciu, bo nie przedostają się do niej bakterie. Można więc jednorazowo zakupić większą ilość potrzebnej żywności. 

Zwracamy też uwagę na to, że catering pakowany próżniowo nie jest produktem mrożonym, a sposób przechowywania i przyrządzania jest bardzo prosty. Danie wystarczy włożyć do lodówki, a w wybranym przez siebie momencie odgrzać w garnku. Na przygotowanie jedzenia potrzebne jest tylko kilka minut, co cechuje się dużą oszczędnością w porównaniu do czasu na planowanie posiłków, zakupy, przyrządzanie potrawy i spakowanie jej. 

Kto wybiera catering pakowany próżniowo? Każdy kto ceni domowe jedzenie i posiada techniczną możliwość przyrządzenia potrawy, a więc: garnek, dostęp do wody i kuchenki. Z naszej usługi korzystają rodziny i firmy – w tym szczególnie pracownicy placówek tj. straż pożarna, policja. 

Catering – korzyści 

Catering to praktyczna usługa, która pozwala zachować zdrowie i produktywność w ciągu dnia. Dostarczanie regularnych, zbilansowanych posiłków zarówno osobom indywidualnym, jak i pracownikom firm, korzystnie wpływa na samopoczucie, poziom energii, stan zdrowia i realizację wszystkich zadań. Tradycyjne jedzenie przygotowane przez doświadczony zespół w naszej restauracji cieszy się popularnością i zaufaniem gości. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Adres

ul. Poznańska 42C, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Telefon

+48 612 870 340 / +48 533 258 674 KAJAKI +48 667 054 764

Email

krawiec@birex.net

Godziny otwarcia

12:00 - 20:00 od wtorku do niedzieli

Rezerwacja

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.