Catering pakowany próżniowo – domowe obiady gotowe w 10 minut!

Chcesz jeść ciepłe, domowe obiady, ale nie masz czasu na planowanie i gotowanie posiłków? Jesteś częścią licznej grupy społecznej, dla której znaleziono rozwiązanie – catering pakowany próżniowo! Nie jest to rodzaj diety pudełkowej czy odchudzającej. To po prostu zdrowe jedzenie na dowóz lub do odbioru w specjalnie wyznaczonych do tego punktach. Zapoznaj się ze szczegółami oferty restauracji Tawerna Czarny Bocian i postaw na pełnowartościowy obiad w środku dnia – niezależnie od tego czy pracujesz w biurze, w domu czy na komisariacie policyjnym

Catering pakowany próżniowo – zalety 

Jakie zalety ma żywność przechowywana próżniowo? W porównaniu do tradycyjnych metod pakowania jedzenia, żywność pakowana próżniowo zabezpiecza smak, wygląd i świeżość produktu na dłuższy czas – nawet o 5 razy! Jak to możliwe? Woreczek jest szczelnie zamknięty dzięki odciągnięciu powietrza. Taki sposób pakowania sprawia, że bakterie nie przedostają się do jedzenia. Jednorazowo można więc kupić większą liczbę dań obiadowych, bez obaw o zepsucie czy ich przeterminowanie. Zachowują one swoją wartość nawet przez 30 dni.

Korzyści płynące z pakowania próżniowego warto rozpatrzyć na przykładach: zupa lub zwykła bułka niezapakowana próżniowo to maksymalnie 2 dni przydatności do spożycia – w przypadku zapakowania próżniowego, trwałość przedłuża się do ok. 7-8 dni. Standardowo zapakowany ser żółty to ok. 15-20 dni ważności – po wybraniu opakowania próżniowego wartość spożycia przedłuża się do 40-60 dni, czyli ponad miesiąc! 

Dobry catering na dowóz – kto może skorzystać?

Masz garnek, kuchenkę gazową, 10 minut wolnego czasu i dostęp do wody? Jeśli tak, to catering pakowany próżniowo jest z pewnością dla Ciebie – przynajmniej pod kątem technicznym. Tyle składowych wystarczy, by przygotować zestaw obiadowy z naszego menu. Domowy catering jest jednak przede wszystkim dla każdej osoby, której zależy na dobrym i regularnym odżywianiu, ale nie chce lub nie może samodzielnie przygotowywać potraw.

Z cateringu oferowanego przez restaurację Tawerna Czarny Bocian korzystają zarówno osoby indywidualne, jak i firmy. Częstą grupą klientów są pracownicy różnych placówek, w tym, np. policjanci i strażacy. Catering pakowany próżniowo jest też wykorzystywany podczas organizacji eventów, szkoleń czy konferencji. Dla przedsiębiorstw, które chcą dokładnie zapoznać się z przygotowywaniem posiłków organizujemy specjalne pokazy w firmie, trwające średnio ok. 20 minut. 

Catering pakowany próżniowo z restauracji Tawerna Czarny Bocian 

Catering na imprezy domowe czy do pracy oferowany przez naszą restaurację Tawerna Czarny Bocian to polskie, tradycyjne jedzenie w nowoczesnym stylu. Jeden zestaw składa się z trzech części: zupy, mięsa i dodatków w postaci np. klusek, surówek, ryżu czy ziemniaków. Zestawy możesz komponować dowolnie – w zależności od własnych upodobań kulinarnych. Dodatkową zaletą naszego cateringu jest to, że produkty nie są mrożone i wystarczy przechowywać je w lodówce – nawet do okresu jednego miesiąca. Każde z dań oznakowane jest etykietą, która zawiera nazwę, datę produkcji, datę ważności do spożycia oraz ilość. Przygotowujemy na przykład: 

  • roladę wieprzową faszerowaną boczkiem, ogórkiem, cebulą, puree ziemniaczane i czerwoną kapustę, gotowaną na winie, 
  • żurek staropolski z białą kiełbasą, 
  • gulasz wieprzowy z papryką podawany z kaszą pęczakiem i buraczkami, 
  • zupę krem z białych warzyw z kurczakiem. 

Jak odebrać catering? Są cztery sposoby: 

  1. Bezpłatny odbiór w restauracji Tawerna Czarny Bocian w Nowe Miasto nad Wartą; 
  2. Bezpłatny odbiór w jednym z punktów odbioru (Jarocin, Środa Wielkopolska), w wyznaczone dni tygodnia, lub dodatkowo płatny w inne dni;
  3. Bezpłatny dowóz do firm; 
  4. Bezpłatny dowóz do domu w wyznaczone dni tygodnia lub dodatkowo płatny dowóz w inne dni.

Świeże jedzenie z cateringu naszej restauracji możesz zamówić z jednodniowym wyprzedzeniem. Catering domowy nie wymaga więc wcześniejszego umawiania się i płacenia za posiłki np. tydzień przed faktycznym czasem odbioru – jak dzieje się w przypadku różnych innych firm oferujących posiłki na dowóz. Menu zmieniamy co dwa tygodnie i udostępniamy je zarówno na stronie internetowej tawerna-czarnybocian.pl, jak i w mediach społecznościowych.

Domowy catering w Twoim biurze 

Nawet jeśli brakuje Ci czasu lub umiejętności na przygotowanie zdrowego, domowego dania, nie jesteś skazany na wielokrotnie przetworzoną żywność z supermarketu. Dobry catering pakowany próżniowo z restauracji Tawerna Czarny Bocian smakuje jak prawdziwy, domowy obiad – możesz zamówić go korzystając z numeru telefonu udostępnionego na stronie tawerna-czarnybocian.pl.