Spiżarnia Smaków

Zapraszamy Państwa do naszego nowego sklepu,

który znajduje się przy ulicy Solidarności 4/4 w Jarocinie! Chcemy Was zaprosić w to miejsce, ponieważ nie mamy możliwości gościć Was w Tawernie Czarny Bocian – naszej restauracji. Mamy nadzieję, że przyjmiecie z otwartymi ramionami nasze nowe przedsięwzięcie.

Jest to miejsce niezwykłe, ponieważ zabiera Państwa w przygodę poznania smaków niezmiennie kojarzonych z naszą nowomiejską restauracją. W Spiżarni Smaków znajdziecie mnóstwo produktów, które cieszyły się ogromnym powodzeniem w Tawernie. Są to między innymi nasze dania, które będziecie mogli kupić na wynos. Także produkty garmażeryjne, które przygotowywane będą specjalnie dla Was w naszej restauracyjnej kuchni codziennie i na świeżo, z dbałością o każdy najmniejszy szczegół.

Wszystkie nasze wytwory są starannie przygotowywane tak, aby zaspokoić wyrafinowany gust kulinarny. Nowością są dżemy, konfitury, różnego rodzaju specjały zamknięte w słoikach. Wierzymy, że te ciekawe połączenia spodobają się Państwu nie tylko ze względu na smak, ale i na jakość. W naszych produktach nie ma konserwantów ani sztucznych wzmacniaczy. Wszystko robimy sami i z pasją, bo dla Was!